Przydatne linki:
Strona główna Kontakt
Biuro/ Kontakt


Społeczny Instytut Ekologiczny
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Społeczny Instytut Ekologiczny nie jest organizacją typu interwencyjnego. Zajmujemy się głównie rolnictwem ekologicznym, przetwórstwem lokalnym, agrobioróżnorodnością, ekoturystyką, kwestiami związanymi z GMO, ochroną klimatu, odnawialnymi źródłami energii, wolontariatem seniorów, rozwojem społeczeństwa obywatelskiego, współpracą międzynarodową. Nasza obecna działalność to głownie realizacja projektów związana z tymi zagadnieniami.

Nie posiadamy środków ani możliwości na podejmowanie interwencji zgłaszanych z różnych regionów kraju a związanych z działalnością samorządów, firm, organizacji lub osób fizycznych dotyczących niszczenia przyrody.

Drodzy Sympatycy Społecznego Instytutu Ekologicznego!

Ponawiamy naszą prośbę o nieprzysyłanie do nas zgłoszeń i próśb związanych z interwencjami w różnych lokalnych sprawach lub Waszych problemach z instytucjami czy też przedsiębiorstwami.  NIE ZAJMUJEMY SIĘ INTERWENCJAMI! Nie jesteśmy tego typu organizacją i nie mamy możliwości finansowych ani osobowych pomocy w poszczególnych, jednostkowych problemach jak np.: dymiący komin, źle parkujące samochody, zanieczyszczone jezioro lub rzeka, realizacja różnych inwestycji w tym budowa domów, parkingów, dróg, chore czy potrzebujące pomocy zwierzęta etc.

Nasza działalność opiera się na innych zasadach. Zapraszamy do działu Aktualności oraz do działu Projekty - tam dokładnie są opisane nasze działania.

Dlatego też BARDZO PROSIMY: NIE PRZYSYŁAJCIE DO NAS LISTÓW (zwłaszcza poleconych!) Z PROŚBAMI O INTERWENCJE! Nie jesteśmy w stanie Wam pomóc.

Niestety nie posiadamy również żadnych środków i możliwości na wsparice finansowe osób fizycznych ani instytucji. Realizujemy tylko projekty celowe ze ściśle określonymi wydatkami.

Well afore everyone be aware of that cialis com free offer can be detected with ease in the Internet. In exclusive on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE